بابا لنگ دراز قسمت اول

 

کارتون بابا لنگ دراز

 

مجموعه کامل کارتون بابا لنگ دراز را برای خرید شما هموطنان عزیز آماده کرده ایم. این مجموعه با توجه به دو زبانه بودن دارای کیفیتی بسیار بالا و کاملا برابر با نسخه زبان اصلی می باشد. ضمنا این مجموعه بدون هیچ گونه کاستی تمامی قسمت های کارتون بابا لنگ دراز را دارد .

برای شما عزیزان ۲ نسخه اورجینال و کپی از این مجموعه را تهیه کرده ایم. که نسخه اورجینال کارتون بابا لنگ دراز دارای چاپ روی دی وی دی و بسته بندی شکیل می باشد. و نسخه کپی کارتون بابا لنگ دراز دارای محتوی نسخه اورجینال ولی بدون بسته بندی و چاپ می باشد.

برای خرید کارتون بابا لنگ دراز و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

خرید بابالنگ دراز

خرید اینترنتی کارتون بابا لنگ دراز
تعداد دیسک : ۱۰ دی وی دی اوریجینال
زبان : دوبله فارسی و دو زبانه
کیفیت صدا و تصویر: عالی
تعداد قسمت: ۴۰ قسمت – کامل
توضیحات : قبلا نسخه ۶ دی وی دی مجموعه در مرکز کارتون های زمان ما موجود بود که دارای کیفیت تصویر و صدای مناسب نبود. بنابراین به علت درخواست مشتریان مجموعه جدید را فراهم کردیم تا هم تعداد قسمت های آن کامل باشد و هم کیفیت صدا و تصویر آن برابر با نسخه اصلی باشد.
توضیح محصول : با خرید این مجموعه دیگر نیازی به خرید مجموعه زبان اصلی نخواهید داشت. ۶ دی وی دی اول این مجموعه به صورت دوبله و زیرنویس فارسی و ۴ دی وی دی آخر به صورت دوبله و زیرنویس انگلیسی می باشد . ضمنا محصول جدید دارای منوی اورجینال می باشد.

 

 

بابا لنگ دراز قسمت اول

نام قسمت اول بابا لنگ دراز به فارسی : بازدید

نام اصلی  قسمت اول بابا لنگ دراز به انگلیسی : The Monday that Changed my Destiny

(دوشنبه ای که سرنوشت من را تغییر داد)

 

 

در این قسمت با هم خلاصه کارتون بابا لنگ دراز را که البته مربوط به “قسمت اول” می باشد را می خوانیم.

کارتون بابا لنگ دراز ، با صدای زنگ کلیسا شروع می شود . بچه ها در حال خواندن آواز در نوانخانه جان گریر به همراه مدیر نوانخانه (خانم لیپت) بودند  جلوی پنجره کلاس نوانخانه یک خانواده بودند که بچه آنها عروسکی زیبا در دست داشت و مادر و پدرش همراه آن بودند و او را بغل می کردند و با مهربانی با بچه خود صحبت می کردند.

کارتون بابا لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز

یکی از بچه های کوچک نوانخانه به نام امیلی ، از پنجره این صحنه ها را می دید و بسیار غمگین شده بود و با خود فکر می کرد. جودی ابوت شخصیت اصلی داستان بابا لنگ دراز هم بعد از دیدن امیلی متوجه پنجره شد ، و غرق رویا شد و دلش برای خودش و همکلاسی هایش سوخت در حالی که دخترکوچک به نام “جودی ابوت ” داشت این رویاها را در پنجره نوانخانه میدید. ناگهان رویاهاش قطع شدند و دلیلش اذیت پسران بیرون نوانخانه بود که قورباغه ای را جلوی پنجره کلاس گرفته بودند تا جودی را اذیت کنند.

بابا لنگ دراز

بابا لنگ دراز

جودی ابوت هم به سمت پنجره با عصبانیت رفت و وقتی پسران را دعوا می کرد خانم لیپت ، جودی رو با فریاد صدا زد و میگه جودی باید یه اعتراف آماده کنه و تحویل اون بده. جودی ناگهان دید که امیلی هم بیرون رفته و عروسکی که دست آن دختر بود را می کشد تا لحظه ای آن را برای خود داشته باشد. و طی این کشیدن ها دست عروسک کنده می شود . جودی به سرعت بیرون میرود و بچه را نوازش می کند ، اما مادر  دختر دست بچه خود را میگیرد و هنگامی که او را با خودش می برد ، به امیلی نگاه میکنه و میگه چه بچه بی ادبی ،  پدر و مادر بچه خودشونو بغل می کنند و می برند. امیلی با دیدن این صحنه اشک هاش جاری میشه و از جودی میپرسه ، مامان من کجاست …. جودی سعی میکنه امیلی رو آروم کنه و اون رو به نوانخانه برگردونه….

 جودی ابوت

برای خرید اینترنتی کارتون بابا لنگ دراز و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

خرید بابالنگ دراز

 

“جودی” مشغول نوشتن اعتراف خودش میشه اون از خانم هایی میگه که به موسسه خیریه ای که اونها اونجا زندگی میکنند کمک میکنند و خیلی جالب میگه وقتی به صورت راضی اون ها نگاه میگنه احساس میکنم همه ما مثل گنجشک هایی هستیم که اونها برامون دونه می ریزند.

سعی می کنیم تا تمامی تصاویر کارتون بابا لنگ دراز با داستان نوشته شده منطبق باشد تا شما عزیزان بتوانید بهتر خاطرات کارتون زیبای بابا لنگ دراز را به خاطر آورید.

اون در اعترافش مینویسه که از بیشترین چیزی که بدش میاد دروغ گفتن  بعضی بزرگتر های اونجاست ، و ادامه میده که کشیش اون جا را که مثل یک فرشته نور ، به اون ها رستگاری میده رو خیلی دوست داره و همینطور خانم های مهربون موسسه که اونها رو دوست دارند….

جودی ابوت

جودی به نوشتن اعترافش ادامه میده و مینویسه ، فکر میکردم که از دروغ گفتن از هر چیزی بیشتر بدم میاد اما اشتباه کردم ، این دوشنبه اول هر ماهه که بیشتر از همه چیز ازش بدم میاد چون یکدفعه در این خونه طوفان به پا میشه و …

جودی ابوت داشت اعتراف خودش رو به صورت داستانی در مورد نوانخانه و زنانی که به اونجا میومدند  در اتاقش می نوشت ، وقتی این داستان رو تموم کرد. یکی دیگر ازدختران نوانخانه به اسمی سادی وارد اتاقش میشه و میگه خانم لیپت (مدیر نوانخانه) او رو میخواد.جودی با خودش فکر میکنه که خانم لیپت اعتراف اون رو حتما میخواد.

فردای اون روز قراره هیئت بازدید کننده نوانخانه به اونجا بیان ، و خانم لیپت به افراد بزرگتر نوانخانه که جودی هم جزء اون هاست میگه که موضوع فردا در مورد سر کار رفتن شماهاست ، جودی و بقیه بسیار خوشحال میشن ، خانم لیپت ادامه میده که البته قراره یکی از شما ها هم برای گرفتن بورس دبیرستان انتخاب بشه .

کارتون جودی ابوت

جودی سر از پا نمیشناسه و به فکر بورس دبیرستان و بیرون رفتن از نوانخانه میوفته و حسابی مشغول شادی کردنه که خانم لیپت داد میزنه که کی گفته تو برای رفتن به دبیرستان انتخاب میشی و دلیل صدا زدنش به اونجا این بوده که فردا دردسری درست نکنه و حواسش جمع باشه … فردا صبح جودی با شور زیاد و امید زیادی بلند میشه و همه رو بیدار میکنه و مشغول نظافت نوانخانه میشن.

جودی دختری شیطون بود که همیشه حسابی خراب کاری میکرد و خانم لیپت رو حسابی عصبانی میکرد. اون دختری بسیار مهربون بود و بچه های کوچکتر نوانخانه مثل امیلی اون رو خیلی دوست داشتند.

برای خرید پستی کارتون بابا لنگ دراز و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

خرید بابالنگ دراز

بالاخره بعد الظهر فرا میرسه و مهمون ها میان . اونها میخوان از مهمون ها پذیرایی کنن و خانم لیپت باز هم به جودی تذکر میده که حواسشو جمع کنه و خراب کاری نکنه. اما جودی شیطون ، باز هم خراب کاری میکنه و خانم لیپت رو عصبانی میکنه . بعد از خرابکاری های جودی ، اعضای هیئت با ناراحتی اونجا رو ترک میکنند. جودی ابوت ناراحت و غمگین ، تذکر های خانم لیپت به سرعت از مغزش عبور میکنند و رویای رفتن به دبیرستان رو از بین رفته میبینه. اون گریه کنان از اتاقش بیرون میره و بدون اینکه متوجه بشه با کسی برخورد میکنه و عصایی که اون به همراه داشته رو به زمین میندازه ، ظاهرا اون فرد با خانم لیپت اون شب قراری داره.

 کارتون بابا لنگ دراز

 به جودی میگن که خانم لیپت کارش داره ، جودی غمگین ، فکر میکنه که خانم لیپت به خاطر خراب کاری های اونروز او رو میخواد سرزنش کنه . خانم لیپت به جودی میگه که میخواد در مورد اعترافش باهاش صحبت کنه و ادامه میده که این اعتراف تکلیف زندگی تو رو روشن کرده! جودی با استرس زیاد به خانم لیپت میگه قراره من یک آشپز بشم ؟ یا یک خدمتکار؟

برای خرید  بابا لنگ دراز و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

خرید بابالنگ دراز

 

خانم لیپت در کمال تعجب به اون میگه که تو انتخاب شدی و بورس دبیرستان به تو داده میشه! خانم لیپت ادامه میده که رییس هیئت مدیره بعدن اومد و اعتراف تو رو مطالعه کرد و خیلی تحت تاثیر قرار گرفته جودی ابوت سر از پا نمیشناسه و برای بیرون رفتن از نوانخانه لحظه شماری میکنه . خانم لیپت ادامه میده که اون یک شرط برات گذاشته ، و جودی ابوت کوچولو با ذوق بسیار بدون اینکه خانم لیپت چیزی بگه میگه شرط رو قبول دارم.

دراین قسمت برای اولین بار بابا لنگ دراز و جودی ابوت در نزدیکی همدیگه دیده میشن. جودی نمیتونه صورت بابا لنگ دراز رو ببینه و فقط سایه ای از اون رو می بینه سایه ای که در تصاویر زیر میتونید ببینید.

 

بابا لنگ دراز

صدای ماشینی میاد و جودی متوجه میشه که رئیس داره میره و با سرعت میره که اونو ببینه و ازش تشکر کنه . اون کمی دیر میرسه و فقط سایه یک مرد عصا دار رو میبینه که پاهای خیلی بلندی داره ، سایه اون مرد روی دیوار میافته و این دیالوگ جودی ابوت که بسیار دیدنی هستش شروع میشه ، جودی  با خودش میگه که وااایی چه پاهای درازی داره ، فهمیدم شما باید بابا لنگ دراز باشید. اون مرد سوار ماشین میشه و ماشین به حرکت میافته ، جودی پشت سر ماشین میدوه و فریاد میزنه “بابا لنگ داز متشکرم”

قصد داریم تا تمامی قسمت های  کارتون بابا لنگ دراز کامل را به صورت داستان برای شما عزیزان فراهم آوریم تا با خواندن آن ها به یاد دوران کودکی و خاطرات زیبای این کارتون بیافتید. در پست های بعدی داستان قسمت های بعدی بابا لنگ دراز را بیان میکنیم .

 

برای خرید کارتون کامل بابا لنگ دراز و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

خرید بابالنگ دراز

در این قسمت به زودی دانلود کارتون بابا لنگ دراز کم حجم قرار میگیرد تا شما عزیزان و دوستداران کارتون بابا لنگ دراز و جودی ابوت بتوانید این کارتون زیبا را “با حجم کم” دانلود کنید.

 

بر چسب ها : , , , , , , , , , , ,

1 نظر برای بابا لنگ دراز قسمت اول

 1. عباس یوسفی می‌گه:

  وبلاگ آدمای گنده با پیج رنک ۴ آماده همکاری با شما برای افزایش پیج رنک شما می باشد
  وبلاگ آدمای گنده نزدیک به ۴ سال است که دارای پیج رنک ۴ می باشد

  هزینه تبلیغات متنی ما ماهیانه ۱۰۰۰۰ تومان
  برای ۳ ماه ۲۵۰۰۰ تومان می باشد
  برای ۶ ماه ۴۵۰۰۰ تومان می باشد
  برقرار باشی و سبز
  ADAMAYEGONDE.PERSIANBLOG.IR