کارتون چوبین

 

کارتون چوبین

مجموعه کامل کارتون چوبین را برای خرید شما هموطنان عزیز آماده کرده ایم. این مجموعه با توجه به پخش جدید بودن دارای کیفیتی بسیار خوب می باشد. ضمنا این مجموعه بدون هیچ گونه کاستی تمامی قسمت های کارتون چوبین را دارد .

برای شما عزیزان ۲ نسخه اورجینال و کپی از این مجموعه را تهیه کرده ایم. که نسخه اورجینال کارتون چوبین دارای چاپ روی دی وی دی و بسته بندی شکیل می باشد. و نسخه کپی کارتون چوبین دارای محتوی نسخه اورجینال ولی بدون بسته بندی و چاپ می باشد.

برای خرید کارتون چوبین و اطلاعات تکمیلی  بر روی کلید زیر کلیک کرده و سپس نسخه مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کنید.

kharid-chobin

خرید اینترنتی کارتون چوبین
تعداد دیسک : ۴ دی وی دی اوریجینال
زبان : دوبله فارسی
کیفیت صدا و تصویر: عالی
تعداد قسمت: کامل
توضیحات : قبلا نسخه ۳ دی وی دی مجموعه در مرکز کارتون های زمان ما موجود بود که دارای کیفیت تصویر و صدای مناسب نبود. بنابراین به علت درخواست مشتریان مجموعه جدید را فراهم کردیم تا هم تعداد قسمت های آن کامل باشد و هم کیفیت صدا و تصویر آن عالی باشد.
توضیح محصول : پخش جدید و دارای تمامی قسمت ها از آمدن چوبین به زمین و جنگل کارا تا مبارزه با برونکا و دیدار مادرش و بازگشت به ستاره درخشان.

چوبین قسمت اول

کارگردان کارتون چوبین  :Shotaro Ishinomori

در این قسمت با هم خلاصه کارتون چوبین  را که البته مربوط به “قسمت اول” می باشد را می خوانیم.

این کارتون جز زیباترین و بیادماندنی ترین کارتون های قدیمی میباشد و طرفداران بسیاری را هنوز هم دارد.

چوبین

کارتون چوبین در حالی شروع میشه که ما ، ماه و ستاره  های زیبا رو در شب می بینیم. خانه ای در دل جنگل وجود داره ، و در اون خونه پدربزرگ و نوه اش به اسم رولی زندگی میکنند.  رولی با تلسکوپ به آسمان نگاه میکنه و پدر بزرگ درحالی که روی  صندلی نشسته به رولی در مورد ستاره ها توضیح میده اون میگه : همانطور که قبلنم بهت گفتم ستاره ها یک جور نیستن و با هم فرق می کنند

رولی با تعجب به پدر بزرگ میگه : ولی به نظر من همه یه شکلن!  پدربزرگ خنده ای میکنه و میگه آره به خاطر فاصله زیادی که از ما دارن ما همه اون ها رو مثل یک نقطه روشن و درخشان تو آسمون می بینیم.

رولی باز تو تلسکوپ نگاه میکنه و یکدفعه با تعجب میگه : پدر بزرگ مثل اینکه یه شهابه. پدر بزرگ سریع میاد پشت تلسکوپ تا بیبنه ، اون یه شیئ که مثل گلوله آتیش میمونه رو میبینه که داره به اون سمت میاد و با صدای بلند میگه اون شهاب نیست روی زمین دراز بکش.

اون شئی نورانی در نزدیک خونه اونها توی آسمون میمونه و مشخص میشه که اون شیئ یه سفینه عجیبه ، در اون سفیه باز میشه ، و موجود عجیبی داخل یک حباب از اون به بیرون پرتاب میشه و بعدش اون سفیه غیب میشه.

کارتون چوبین کامل

یوری و پدربزرگ با تعجب به اون موجود که داخل حباب داره به طرف زمین میاد نگاه میکنن، بله اون “چوبین” هستش. در این لحظه از کارتون چوبین ، برای اولین بار چوبین رو می بینید.

چوبین بر روی ایون خونه میوفته و حباب میترکه و اون به بیرون پرتاب میشه. اون بر روی زمین جلوی خونه میوفته ، اون با تعجب به این طرف و اونطرف میره و با یک زبان عجیب صحبت میکنه. تا یکدفعه رولی و پدربزرگ رو میبینه که با تعجب دارن بهش نگاه میکنن.

چوبین به سمت خونه میره ، و پدربزرگ و رولی هم با ترس تو خونه فرار میکنن و در رو میبندن.چوبین در رو باز میکنه و با تعجب داخل خونه رو نگاه میکنه ، و رولی و پدربزرگ رو که قایم شدن رو پیدا میکنه و با زبان خودش شروع میکنه به حرف زدن، رولی و پدربزرگ حسابی ترسیدن ، رولی میگه اون انگار داره یه چیزی به ما میگه ، پدربزرگ میگه دستاتو ببر بالا ، شاید اینطوری متوجه بشه که ما باهاش کاری نداریم و به ما حمله نکنه . انیمیشن چوبین با وجود اینکه یک انیمیشن قدیمی هست ولی صحنه های بسیار زیبا و جذابی داره.

چوبین

چوبین با تعجب به اونها نگاه میکنه و بعد روی وسیله ای که یک ستاره روشه و به مچش بسته میزنه ، و یکدفعه میگه ، شما کی هستین ؟ پدربزرگ در حالی که دستاش بالاست میگه : اون مثل ما داره صحبت میکنه .

چوبین ادامه میده : به من بگین من کجا هستم

پدربزرگ : اینجا کره زمینه

چوبین : کجای کره زمین ؟

رولی : شرق کره زمین

چوبین : شرق کره زمین !!!

پدربزرگ ادامه میده ، اینجا هم جنگل کارا هستش. چوبین که میبینه اونها حسابی ترسیدن ، داد میزنه من نمیخوام باعث ناراحتی شما ها بشم . پدربزرگ باز هم با ترس میگه خوب اشکالی نداره ازت ممنونیم.

“چوبین” میگه ، فکر کنم شما ها بتونین کمکم کنید ، پدرم همیشه می گفت انسان ها موجودات خوبی هستن.

رولی : تو کی هستی از کجا اومدی اینجا؟

انیمیشن چوبین

چوبین به روی میز غذاخوری میپره و میگه : من چوبین هستم اهل ستاره درخشان. در بالا عکس چوبین هنگام معرفی خودش رو میتونید مشاهده کنید.

رولی ناخودآگاه خندش میگره و میگه باورم نمیشه که تو ستاره ها هم کسی زندگی کنه ، و پدربزرگ میگه که من ۳۰ ساله که در مورد ستاره ها مطالعه میکنم ولی هرگز ستاره درخشان رو ندیدم فکر نمیکنم چنین ستاره ای وجود داشته باشه!

چوبین میگه اووه ، فکر می کنم دانش شما ها هنوز اونقدر پیشرفت نکرده ولی ما صد ها ساله که از وجود سیاره شما با خبریم.

کارتون چوبین برونکا

رولی میپرسه چطورشد که به اینجا اومدی ؟  و چوبین داستان خودشو میگه : من از دست یک موجود ظالم و خودخواه به اسم برونکا فرار کردم و به اینجا اومدم . برونکا اسم دشمن چوبین است ، زندگی در اونجا برام قابل تحمل نبود.دیگه نمیتونستم اونجا بمونم و بنابراین اومدم اینجا.چوبین از غصه زیر گریه میزنه.

پدربزرگ میگه که اینطور ، پس تو از ترس برونکا فرار کردی و اومدی اینجا ، آره ؟

چوبین جواب میده که نه اینطور نیست ، من اومدم اینجا که از شما زمینی ها کمک بگیرم . البته اون بدجنس خبر داره که من اینجام، برای همینم حتما دنبالم میاد و به اینجا میاد ، آیا شما کمک میکنید تا با اون ظالم مبارزه کنم؟

پدربزرگ : البته که بهت کمک می کنیم.

چوبین : من از شما می خوام که منو پناه بدین تا روزی که بتونم برونکا رو ، اون بدجنسو شکست بدم.

رولی : خوب بعدش میخوای چیکار کنی؟

چوبین : با ناراحتی به یکی از اتاق های خونه میره تا استراحت کنه.

جغد کارتون چوبین

اینجاست که جغد دوست داشتنی و خاطره  انگیز کارتون چوبین برای بار اول دیده میشه و جمله معروفشو میگه و از درخت میافته :

یک خبر بد

اسم دشمن چوبین

و بعدش برای بار اول برونکا در Cartoon chobin می بینیم. برونکا به زیر دستاش میگه : گوش کنید به فرمان من ، بالاخره جای چوبین رو پیدا کردم. اونو باید از بین ببرید. اون فکر میکنه میتونه از چنگ من، برونکای قدرتمند فرار کنه. باید برید دنبالش و اونو نابود کنید. هر چه زودتر خبر پیروزیتون را برای من بیارید. همه ما کارتون چوبین برونکا را با موجودات عجیبی که برونکا برای نابود کردن چوبین میفرستاد به یاد داریم.

برونکا زیردستای زیادی داره از جمله خفاش ها و سگ های مکانیکی که در این قسمت دیده میشن.

سگ های مکانیکی کارتون چوبین

سگ های مکانیکی در جنگل با سرعت به سمت خونه پدربزرگ و رولی که چوبین در اونجاست میرن.اونها جلوی خونه پدربزرگ منتظر چوبین میشن. پدربزرگ و رولی دارن اونها رو از پنجره نگاه میکنن.رولی میگه سگ های عجیبی هستن پدربزرگ و اون جواب میده به نظرم اون ها مکانیکی هستن.امیدوارم با خواندن این داستان و هنگامی که پخش کارتون چوبین در شبکه های تلویزیون نسیت ، خاطرات شیرین کارتون زیبای چوبین برایتان زنده شود.

عکس چوبین

چوبین وقتی از پنجره نگاه میکنه میگه : آره اونها سگ های مکانیکی برونکا هستن. چوبین با شجاعت از خونه بیرون میره و پدربزرگ هم نمیتونه جلوی اون رو بگیره ، چوبین  سگ ها رو صدا میزنه .سگ های مکانیکی وحشیانه به سمت چوبین حمله میکنن ، و چوبین با جا خالی دادن ، باعث میشه که سگ ها به هم دیگه برخورد کنن و نابود بشن.

چوبین نقشه ای به سرش میزنه ، او فکر میکنه که اگه خودشو به مردن بزنه ، سگ ها اونو به مخفی گاه برونکا میبرن ، و اینجوری چوبین از مخفیگاه برونکا مطلع میشه و چوبین و برونکا با هم روبرو میشن و میتونه اونو از بین ببره ، بنابراین خودشو به زمین میندازه.

خقاش های برونکا میان و فکر میکنن چوبین بی هوش شده ، بنابراین اونو با خودشون میبرن تا به برونکا نشون بدن .

در جنگل حیواناتی زندگی میکنن ، که از شخصیت های کارتون چوبین هم به شمار میان ، یک خرس ، یک قورباغه و پسرش ، یک خرگوش و یک پروانه.

وقتی خفاش ها چوبین رو از مسیر جنگل دارن با خودشون میبرن ، خرس به اون ها حمله میکنه ، و اونها مجبور میشن چوبین رو ول کنن و فرار کنن.

شخصیت های کارتون چوبین

خرس با تعجب به چوبین نگاه میکنه ، خرس به این فکر میکنه که چوبین میتونه یه غذا واسش باشه و اونو بخوره ، قورباغه هم تایید میکنه که حتما باید خوراکی خوشمزه ای باشه ، چوبین با کمک ساعتش زبون اونها  رو میفهمه و داد میزنه خوراکی دیگه چیه ، من چوبینم!

شخصیت های کارتون چوبین

قوراغه با تعجب به آقا خرسه میگه این داره حرف میزنه ، و به چوبین میگه تو زبون ما رو میفهمی!!!

و چوبین جواب میده ، البته که میفهمم و به اون ساعتش اشاره میکنه و میگه این وسیله به من کمک میکنه که به چه زبونی حرف بزنم . امیدوارم تا اینجا از خوندن داستان کارتون قدیمی چوبین لذت برده باشید و توانسته باشیم لحظه های شیرین قسمت اول کارتون چوبین رو به خاطر شما آورده باشیم.

آقا خرسه میگه خوب اینطوری بهتره ، من قوی ترین خرس تو این جنگلم و خوراکی های مقوی رو دوست دارم و الانم میخوام تورو بخورم.

در اینجا سرو کله پروانه پیدا میشه و داد میزنه گوش کنید ، یه نفر اومده و سعی میکنه وارد خونه خرس بزرگ بشه .

خرس هم با خرگوش و قورباغه از اونجا سریع میرن ، پروانه به چوبین میگه : خوب حالا باید فرار کنی . ممکنه اون به زودی برگرده و ایندفعه حتما تورو میخوره .

چوبین میگه تو برای چی منو نجات دادی ؟

پروانه میگه چون دیدم تو دردسر افتادی وظیفه خودم دونستم که کمکت کنم ، بعد با عصبانیت میگه تو میتونستی در عوض بگی متشکرم اما مثل اینکه اصلا بلد نیستی. داستان کارتن چوبین واقعا زیبا و پر از مطالب آموزنده برای کودکان بود.

شخصیت های کارتون چوبین

چوبین میگه چه کلمه جالبی ، نمیدونستم کجا باید ازش استفاده کنم، و داد میزنه متشکرم هم به خاطر کمکی که بهم کردی و هم کلمه ای که یادم دادی . چوبین میپرسه اسمت چیه ؟ و پروانه در حالتی که داره میره میگه اسم من پروانه است.

چوبین فریاد میزنه ، پروانه متشکرم

kharid-chobin

در این قسمت به زودی دانلود کارتون چوبین رایگان قرار میگیرد تا شما عزیزان و دوستداران کارتون زیبای چوبین بتوانید این قسمت را دانلود کنید.

دانلود قسمت اول کارتون چوبین

بر چسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,

2 نظر برای کارتون چوبین

  1. مهرسا می‌گه:

    فقط عکسای چوبینو دیدم خاطرات کوئکیم تازه شد ممنون .

  2. تینا می‌گه:

    از عکسای کارتون چوبین ممنون .